Close

Kriolipoliza

Poznaj zabieg redukujący
aż do 35% tkanki tłuszczowej

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zostaw nam swoje dane,

skontaktujemy się z Tobą.

* Dowiedz się więcej


Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych

• Administrator danych: Centrum Medyczne Damiana Holding Sp. z o.o., Wałbrzyska 46,00-739 Warszawa 

• Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska* [w tym profilowanie]

• Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda

• Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne   prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych

• Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Centrum Medyczne Damiana Holding Sp. z o.o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu Klauzula informacyjna


Letnia promocja
30% zniżki
na zabieg 

kriolipolizy

Badania kliniczne dowiodły, że innowacyjny zabieg ZLipo System redukuje dwa razy więcej tkanki tłuszczowej (aż do 35%!) niż urządzenia znane do tej pory. 

Redukcja do 35% tkanki tłuszczowej

Dodatkową zaletą jest znacznie krótszy czas oczekiwania na efekty: 4-6 tygodni, a nie jak do tej pory 12-24 tygodni (3-6 miesięcy). Wykonując zabiegi kriolipolizy już teraz efektami będziesz się cieszyć już wiosną! 

4-6 tygodni

Skorzystaj z zabiegu kriolipolizy i odbierz 30% zniżki. Promocja trwa do końca września. Z promocji możesz skorzystać wielokrotnie, decydując się na zabiegi kriolipolizy dowolnych partii ciała. 

Promocja 30% zniżki
na zabiegi

JAK DZIAŁA KRIOLIPOLIZA ZLIPO SYSTEM?


Zabieg modelujący sylwetkę wykorzystuje technologię Zimmer pozwalającą na obniżenie temperatury komórek tłuszczowych na głębokości 2-3 cm do wartości (+2) - (+4) st. C. Temperaturę tę uzyskuje się dzięki aplikatorom generującym temperaturę (-8) - (-10)st. C na powierzchni obszaru zabiegowego. Skóra zabezpieczona zostaje dodatkowo jednorazowymi podkładami ZLipo Fleece o udowodnionej skuteczności w transportowaniu temperatury w głąb tkanek.

Skorzystaj z 30% zniżki na zabiegi kriolipolizy. Promocja trwa do końca września.

Cennik

Dzięki ZLipo System można zredukować tkankę tłuszczową z okolic ramion, bryczesów, wewnętrznej strony ud, okolic kolan, boczków, brzucha, męskiej klatki piersiowej.

Na jakie partie ciała działa kriolipoliza?

Chcesz dowiedzieć się więcej o zabiegu kriolipolizy Zlipo System? Obejrzyj nasze filmy!

W Centrum Zdrowej Skóry dbamy o bezpieczeństwo naszych Pacjentów, dlatego zabieg kriolipolizy wykonywany jest przez dyplomowane pielęgniarki, po uprzedniej konsultacji lekarskiej i kwalifikacji do zabiegu. Dzięki temu możemy zaoferować naszym pacjentom bezpieczeństwo i najlepsze efekty.  


Dlaczego Centrum Zdrowej Skóry?


dr n. med. Piotr Niedziałkowski

dyplomowany lekarz medycyny estetycznej, posiada specjalizację z chorób wewnętrznych i alergologii. Prezes Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej "POLME"

lek. med. Robert Gąsior
dyplomowany lekarz medycyny estetycznej, posiada specjalizację z medycyny rodzinnej.

lek. med. Anna Bacewicz-Młynarkiewicz
specjalista medycyny rodzinnej, dyplomowany lekarz medycyny estetycznej. 

Centrum Zdrowej Skóry to placówka należąca do Centrum Medycznego Damiana. Miejsce to i kadra medyczna wytyczają nowe standardy terapii Anti-Aging. To co wyróżnia Centrum Zdrowej Skóry to doskonała kadra medyczna. Kierownikiem Centrum jest dr n. med. Piotr Niedziałkowski - specjalista w dziedzinie dermatologii i alergologii, dyplomowany lekarz medycyny estetycznej, Prezes Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej "POLME", członek "Mediprevent".

Już po pierwszym zabiegu można zredukować około 30-35% tkanki tłuszczowej z obszaru zabiegowego. W większości przypadków już jeden zabieg wystarczy, by uzyskać satysfakcjonujące efekty redukcji tkanki tłuszczowej. Jest to trwała eliminacja tkanki tłuszczowej, dlatego w miejscu zabiegowym nie występuje efekt jo-jo.

ILE NALEŻY WYKONAĆ ZABIEGÓW?

ZLipo System to jedyny zabieg kriolipolizy z fazami PulsComfort. Fazy te sprawiają, że zabieg jest komfortowy i bezbolesny dla pacjenta. Faza uruchamiana jest w początkowej części zabiegu i na końcu.

CZY ZABIEG JEST BOLESNY?

Kriolipoliza ZLipo System to zabieg wykonywany w Centrum Zdrowej Skóry przy ul. Racławickiej 27 przez wykwalifikowane pielęgniarki, zawsze po konsultacji dyplomowanego lekarza medycyny estetycznej.

GDZIE I KTO WYKONUJE ZABIEG?

Copyright Centrum Medyczne Damiana 2018

Centrum Zdrowej Skóry

ul. Racławicka 27
Warszawa
(stacja metra Racławicka)